5 min 4 lata

Gracze z całego świata, nie chcecie być wielcy? Nikt nie gra w gry wideo, aby przegrać! Gracze muszą przejąć inicjatywę, aby nauczyć się wskazówek, które sprawią, że będą lepsi w całym hobby.

Czytaj dalej, aby znaleźć świetne porady dotyczące tego, jak stać się najlepszym graczem.Zrozum każdą ocenę gry. Gry wideo są już nie tylko dla dzieci, więc nie zakładaj, że każda gra jest przyjazna rodzinie. Każda gra jest oznaczona oceną opartą na wieku i waha się od wczesnego dzieciństwa (w wieku 3+) do tylko dla dorosłych (w wieku 18+). Upewnij się, że gra jest odpowiednia dla wieku, jeśli jest to prezent.Jeśli kupujesz grę prezentową dla dziecka, przygotuj listę możliwych opcji. Wiele rzeczy wpłynie na to, czy gra będzie odpowiednia dla zamierzonej publiczności. Mając tylko jedną opcję i niewiele informacji, otrzymasz prezent, który należy zwrócić.Połącz się z Internetem, aby znaleźć recenzje dotyczące gry przed jej zakupem. Te komentarze pomogą ci lepiej zrozumieć grę i ostatecznie pomogą ci określić, czy jest ona dla ciebie odpowiednia. Ponadto komentarze użytkowników mogą być bardzo cenne, pomagając zrozumieć, czy gra ma irytujące usterki, czy nie.Jeśli jesteś rodzicem, sprawdź oceny ESRB dotyczące gry wideo przed dokonaniem zakupu dla swojego dziecka. Wiele gier wideo zawiera bardzo krwawe momenty i/lub wulgarny język i seksualne insynuacje. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko doświadcza tych rzeczy, zapoznaj się z systemem ocen i dokonaj odpowiednich zakupów.Komfort to podstawa. Nic nie utrudnia maratonu grania szybciej niż ciasna ręka. Informacje o grach wideo, które każdy musi znać

Kilka dodatkowych dolarów na zakup wygodnej myszy (lub kontrolera, jeśli grasz na konsoli) jest warte zainwestowania.

Wiele sklepów oferuje zestawy demonstracyjne, które możesz wypróbować, więc skorzystaj z szansy na znalezienie myszy lub kontrolera, które idealnie dopasowują się do Twojej dłoni.Jeśli masz dziecko, które uwielbia gry wideo, upewnij się, że ustawiłeś pewne limity. Wyraźnie wyraź, ile czasu dziecko może zainwestować w jeden dzień i trzymaj się go. Możesz także używać gier wideo jako nagrody, gdy Twoje dziecko wykonuje prace domowe. Na przykład możesz skonfigurować system, w którym każdy wykonywany przez nich obowiązek daje im dziesięć minut czasu gry.Niektóre gry należą do gatunku „edutainment”. Wybierając opcje edukacyjne, możesz zapewnić swoim dzieciom wiele godzin zabawy i bezpiecznej gry. Poszukaj w Internecie gier, które mają pozytywne opinie innych rodziców.Gry wideo są drogie, więc zamiast kupować takie, których nie masz pewności, wypożycz je. W wielu serwisach co miesiąc można wypożyczyć gry wideo za określoną cenę. Wypożyczając najpierw grę wideo, możesz ją przetestować, aby zobaczyć, czy Ci się podoba, i kupić, jeśli Ci się spodoba.Wyłącz czat, jeśli bawią się małe dzieci. Dziecko nie potrzebuje dostępu do tej funkcji. Jeśli nie ma możliwości wyłączenia funkcji czatu, prawdopodobnie nie jest to gra, którą chcesz kupić. Sprawdź to, pytając sprzedawcę lub wyszukując online.Przeczytaj recenzje gier przed ich zakupem. Możesz czekać na pojawienie się nowej strzelanki, ale jeśli kupisz ją bez czytania recenzji, będzie to ogromna strata czasu. Sprawdź co najmniej trzy do pięciu recenzji, zanim wydasz pieniądze na grę, która ci się nie spodoba.Jesteś teraz przygotowany do walki ze światem! Masz wiedzę niezbędną do pokonania każdej gry, wroga, a nawet sytuacji z prawdziwego życia. Zabierz tę wiedzę ze sobą, zabijając potwory, wrogie armie, a nawet gry planszowe. Nie ma znaczenia w co grasz, ważne jak grasz!