3 min 3 lata

Konsolowe to niedoceniany i pomijany przy wystroju wnętrza mebel, jednak dobrze dobrane mogą ciekawie podkreślać styl pomieszczenia, pełnić funkcję dekoracyjną i oferować dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów, których potrzebujesz na co dzień.

Konsolę można ustawić w prawie każdym pomieszczeniu w domu i zapewnić wystarczająco dużo powierzchni zarówno do wyświetlania stylowych elementów akcentujących, jak i do przechowywania niezbędnych rzeczy.

Jak wybrać konsolę z miejscem do przechowywania

Nowoczesna konsola industrialna sprawdzi się w wielu aranżacjach

Najlepszym sposobem na wybór odpowiedniego stylu konsoli jest wybranie takiego, który będzie pasował do innych mebli w twoim domu i oferuje podobne cechy konstrukcyjne. Do wyboru jest wiele różnych stołów konsolowych. Nowoczesny styl może się różnić od modnych elementów, takich jak przemysłowe stoły na metalowych kozłach, po geometryczne kształty. Konsolowe w nowoczesnym stylu są zwykle opływowe i oszczędne pomimo unikalnych konstrukcji i często są wykonane z eleganckich materiałów z odblaskowymi wykończeniami, takimi jak szkło lub chrom. Prosta konsola stanowi przyciągający wzrok akcent w domu, ponieważ pomaga uniknąć zagracenia lub nadmiernego wystylizowania przestrzeni.

Zazwyczaj wybieramy konsole w całości wykonane z drewna, lub z drewnianymi półkami na metalowym stelażu. Możesz również zdecydować się stalowo-szklaną konsolę, aby stworzyć iluzję przestrzeni w małym mieszkaniu. Współczesny projekt mebli skupia się na funkcji, a nie na formie. W przypadku konsoli oznacza to wyjątkową gamę opcji przechowywania i bezproblemową estetykę, która łatwo wtapia się w większość stylów wystroju domu.

Z pewnością konsola industrialna będzie stanowiła efektowny dodatek do przedpokoju, jadalni czy salonu, można ją również ustawić w kuchni przy wyspie kuchennej, w ten sposób zyskamy dodatkową przestrzeń o przechowywania mniejszych sprzętów czy produktów. Wybierz konsolę, która pasuje do estetyki twojego domu i zawiera elementy wzornicze inspirowane innymi meblami w pokoju. Poszukaj konsoli, która oferuje różnorodne opcje przechowywania, w tym półki, szuflady i szafki, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do przechowywania zarówno małych, jak i dużych przedmiotów.