5 min 5 lat

Skorzystaj z tych bezpłatnych wskazówek dotyczących wybielania zębów, aby wyglądać jak najlepiej! Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach wszyscy mają olśniewające uśmiechy i chcesz wiedzieć, jak im się to udaje tak dobrze.

Wykorzystaj informacje zebrane w tym artykule, aby zachować białe zęby.Spróbuj użyć świeżych cytryn jako naturalnej metody wybielania zębów. Wystarczy codziennie pocierać zęby skórką z cytryny, a w krótkim czasie uzyskasz bielsze zęby. To szybki, łatwy i ekonomiczny sposób na wybielenie zębów. Skórki z cytryny mogą wybielić zęby, dzięki czemu można to zrobić bez ostrych chemikaliów, które zawiera wiele komercyjnych wybielaczy.Jeśli chcesz naturalnie wybielić zęby, nie szukaj dalej niż pudełko sody oczyszczonej. To jeden z najbardziej sprawdzonych domowych środków. Zrób pastę z sody oczyszczonej i wody i umyj zęby tą pastą, a następnie spłucz. Jeśli będziesz robić to konsekwentnie, wkrótce będziesz miał lśniące białe zęby.Ćwicz profilaktyczną pielęgnację zębów za pomocą masażu dziąseł. Chcesz celować w obszar pod klapką dziąseł, w którym zaczyna się gromadzić płytka nazębna. Płytka nazębna jest głównym czynnikiem powodującym przebarwienia zębów. Kiedy płytka nazębna zaczyna odkładać się na zębach, plamy mogą łatwiej przylegać do powierzchni.Uważaj na nadwrażliwość zębów podczas stosowania produktów do wybielania zębów. Wiele z tych produktów może podrażniać dziąsła lub powodować niezwykłą wrażliwość zębów na zimno. Jeśli zauważysz, że te efekty stają się dokuczliwe, przestań używać produktu. Możesz nie tolerować tego dobrze, a nawet może uszkadzać zęby.Pij napoje znane z przebarwiania zębów za pomocą słomki. Jeśli wiadomo, że napoje, które pijesz, zabarwiają zęby i musisz je mieć, wypij je przez słomkę. Zapewni to, że napój nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z zębami, powodując plamy. Dzięki temu Twoje zęby będą dłużej bielsze.Czyść zęby nitką dwa razy dziennie. Wybiel zęby, aby uzyskać najlepszy możliwy uśmiech

Najlepiej to zrobić, aby zapobiec powstawaniu płytki nazębnej, która może przebarwiać zęby.

Używaj nici dentystycznej rano, ale przede wszystkim przed pójściem spać, ponieważ wtedy zęby są najbardziej podatne na uszkodzenia i odkładanie się płytki nazębnej. Nitowanie przed pójściem spać zapobiegnie temu.Stwórz wybielającą pastę do zębów, mieszając nadtlenek i sodę oczyszczoną. Użyj mikstury do mycia zębów, aż upłynie dziesięć minut. Unikaj zbyt energicznego szczotkowania, bo dziąsła mogą krwawić i być podrażnione.Stosowanie wybielającej pasty do zębów to najłatwiejszy sposób na uzyskanie perłowo białych zębów, których szukałeś. Te pasty działają poprzez szorowanie płytki nazębnej łagodnymi środkami ściernymi. Po pewnym czasie zęby staną się bielsze, ponieważ przebarwienia zostaną usunięte.Substancje chemiczne używane do wybielania zębów mogą powodować podrażnienie dziąseł i innych tkanek miękkich w jamie ustnej. Te żrące chemikalia mogą sprawić, że twoje usta poczują się jak w całym świecie bólu. Upewnij się, że rozmawiasz z lekarzem o wszelkich problemach, których doświadczasz.Użyj nici wybielającej, aby wybielić obszar między zębami. Większość nie zauważa, że ​​mamy plamy między zębami, a także z przodu. Użycie nici wybielającej pomoże usunąć te plamy. Regularne nitkowanie pomoże również odzyskać zdrowie dziąseł, co przyczyni się do pięknego uśmiechu.Podsumowując, chcesz mieć pewność, że Twoje zęby są tak białe, jak to tylko możliwe. Jak wspomniano na początku tego artykułu, przedstawiono jedne z najlepszych wskazówek i trików. Wyjdź i wypróbuj je sam lub podziel się z przyjacielem i poczuj się świetnie z nowym uśmiechem.