3 min 2 lata

To, co zamierzasz umieścić w swojej skrytce, będzie to zależeć od tego, w jaki sposób używasz konopi.

Jeśli po prostu lubisz zwijać jointy, będzie to dość proste jak zestaw bibułek, zapalniczka i może narzędzie do ugniatania suszu. Oczywiście pierwszą rzeczą, którą umieścisz w schowku, jest twoje zioło. Niezależnie od tego, czy jest to koncentrat, pączek, czy coś innego, będziesz chciał go chronić, w szczelnej torbie lub hermetycznym pojemniku, aby zachować świeżość i zapach. Naszą radą jest posiadanie oddzielnych pojemników lub zamykanych torebek dla każdego innego produktu, aby nie pomylić się.

Co warto umieścić w skrytkach na zioło

Dyskretne sposoby na przechowywanie konopi

Jeśli palisz, oczywiście dołączysz bibułki. Ale możesz też chcieć dodać kule, stożki lub filtry, jeśli jesteś trochę bardziej świadomy swojego zdrowia. Będziesz także potrzebować solidnej i niezawodnej zapalniczki, na której możesz polegać. Na specjalne okazje może być dołączone cygaro lub papieros. Pomysł na przechowywanie wszystkiego w jednym miejscu jest ważny, jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do palenia. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, gdy jesteś na haju, jest szukanie odpowiedniego narzędzia, dlatego upewnij się, że masz go w swoim schowku, aby uniknąć frustracji.

Jeśli chcesz wydobyć ze swojego suchego zioła to, co najlepsze, ważna jest inwestycja w naprawdę dobrej jakości młynek. Wybierz wytrzymałe, przenośne urządzenie, które ma powtarzalne i solidne działanie. Stal nierdzewna jest zwykle najlepszym materiałem. Grindery są nie tylko dla entuzjastów vapingu i prawie zawsze przydają się na spotkaniu ze znajomymi lub na kempingu. Dołączenie do zestawu waporyzatora oznacza, że zawsze jesteś gotowy do działania. Projekt e-papierosów i urządzeń do waporyzacji naprawdę się poprawił w ostatnich latach i żaden użytkownik konopi nie musi się przed nimi wzbraniać.

Warto jest jednak postawić na jakość i wydać trochę więcej pieniędzy na urządzenie z dobrą kontrolą temperatury i mocną, trwałą baterią. Możesz obecnie znaleźć w sprzedaży nieoczekiwane skrytki, które wyglądają jak przedmioty codziennego użytku. Przykładowo majtki damskie ze schowkiem w wielu rozmiarach możesz zakupić na stronie.