3 min 2 lata

Trzęsacz to turystyczna miejscowość znajdująca się nad Morzem Bałtyckim, w pobliżu Rewala i Pobierowa.

Na uwagę zasługuje tu długa piaszczysta plaża, Trzęsacz to miasteczko, które może zaoferować wiele rozrywek turystom, jedną z nich jest kolej wąskotorowa, możemy udać się na wycieczkę kolejką, którą napędza oryginalny parowóz. W pobliżu znajduje się Bałtycki Park Dinozaurów, możemy zobaczyć tu także żywe zwierzęta, takie jak lamy, alpaki, strusie. W Trzęsaczu znajduje się klif, który jest miejscem startu paralotniarzy, możemy skorzystać z lotu wraz z instruktorem.

Na wakacje do Trzęsacza

Oferta turystyczna w Trzęsaczu

Trzęsacz to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny, znajdziemy tu wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak przykładowo minigolf, park rozrywki, tor quadów, paintball. Osoby, które lubią aktywny wypoczynek, mogą wybrać się na wycieczkę rowerową, znajduje się tu wiele szlaków rowerowych oraz turystycznych, możemy pojechać do Pustkowa czy Dreżewa. Trzęsacz to miejsce, które może wiele zaoferować turystom, którzy chcą się tu zatrzymać, znajdziemy bardzo dobrą ofertę hotelową, pokoje, pensjonaty, apartamenty, czy też możemy wynająć domek. Znajduje się tu Villa Hoff, jest to ośrodek turystyczny, w którym znajduje się także SPA.

Ośrodek SPA oferuje wiele zabiegów odmładzających, które mogą sprawić, że nasza skóra nabierze blasku. Są to zabiegi wykorzystujące witaminę C, które będą bardzo pozytywnie wpływały na skórę wrażliwą i naczynkową. Wykorzystywany jest kwas hialuronowy, zabiegi z użyciem peptydów, które intensywnie nawilżają naszą skórę. Możemy uzyskać bardzo satysfakcjonujący efekt odmłodzenia, nasza skóra będzie napięta i rozświetlona. Oferta SPA to także intensywne zabiegi nawilżające, zabiegi przeznaczony dla skóry tłustej czy też specjalna stymulacja przeciwzmarszczkowa. Możemy skorzystać to masaży peelingujących, zabiegów detoksykujących, kąpieli w błocie. Mają one bardzo dobry wpływ na nawilżenie naszej skóry, zapobiegając starzeniu. SPA to doskonały pomysł po wypoczynku na plaży, możemy dzięki temu się zrelaksować i wypocząć.

Villa Hoff to także różne atrakcje dla dzieci, możemy liczyć na animacje, dzięki czemu dzieci nie będą się nudziły nawet w przypadku niesprzyjającej pogody. Ze szczegółami oferty możemy zapoznać się na stronie https://villahoff.pl/villa-hoff/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=64897. Jest to ośrodek, w którym wynajmiemy pokój, apartament lub też domek dla ośmiu osób.