3 min 1 rok

Kiedy zastanawiamy się nad wystrojem naszego domu, dobrym pomysłem może być obraz, różnego rodzaju grafiki które zawiesimy na naszych ścianach.

Warto zwrócić uwagę iż niekiedy puste ściany nie wyglądają zbyt dobrze, możemy zawiesić na nich ładny obraz. Obecnie możemy także wykorzystać różnego rodzaju fototapety, czy też zamówić obraz na płótnie który będzie namalowany według zdjęcia które dostarczymy. Z pewnością będzie to bardzo ciekawe rozwiązanie, możemy wykorzystać zdjęcie dzieci, czy też wykonać cały portret rodzinny.

Eleganckie zdjęcia na płótnie

Obraz ze zdjęcia to świetna alternatywa dla dużych zdjęć

Z pewnością tego rodzaju obraz ożywi nasze mieszkanie, możemy oczywiście wybrać zdjęcie kojarzące nam się z naszym ulubionym miejscem, z pewnością każdy znajdzie pomysł aby stworzyć atrakcyjny obraz na ścianę w swoim salonie. Oczywiście są to wydruki wysokiej jakości, z pewnością solidna rama z drewna sosnowego jest zaletą tego rodzaju rozwiązania. Nadruk jest oczywiście wodoodporny, jest on bardzo wytrzymały, nie blaknie, dlatego tego rodzaju obraz będzie nam służył przez wiele lat. Możemy także na obrazie umieścić zdjęcie z wakacji, możliwość wykonania obrazu ze zdjęcia z pewnością daje nam bardzo wiele różnych możliwości.

Oczywiście możemy wybierać spośród wielu różnych rozmiarów, może być to mały obrazek wielkości 20 x 20 cm, może być to także duże obrazki maksymalnie może wybrać wielkość 140 x 140 cm, zatem będzie to dość duża reprodukcja. Z pewnością możemy dobrać wielkość do naszej ściany, miejsca w którym będziemy mogli powiesić tego rodzaju wyjątkowym obraz. Oczywiście obraz zawiera także zawieszkę, posiada ona charakterystyczne ząbki dzięki czemu będziemy mogli łatwo wyregulować obraz tak aby wisiał poziomo, to bardzo dobre i wytrzymałe rozwiązanie.

Obecnie tego rodzaju obrazy ze zdjęć cieszą się coraz większą popularnością, warto zauważyć iż obecnie wykorzystywane technologie są bardzo solidne, zatem nadruk jest nie tylko wysokiej jakości ale także jest bardzo trwały. Dlatego też coraz więcej osób decyduję się na zdjęcia na płótnie, może być to bardzo ciekawa alternatywa dla dużych zdjęć które wieszamy na naszych ścianach.