3 min 3 lata

Wiele regałów i pólek może mieć również wbudowane reflektory czy inny rodzaj oświetlenia.

W przypadku szklanych półek reflektor jest często instalowany pod blatem skierowane w dół lub na dole szafki skierowane do góry. Drewniane nowoczesne meblościanki z półkami można znaleźć z reflektorami zainstalowanymi od góry i pod każdą półką, aby podkreślić poniższe elementy. W przypadku regałów, które są dostarczane bez oświetlenia, można dodać taśmy świetlne LED w tych samych miejscach z tyłu, aby oświetlić całą szafkę. Małe lampki na baterie można również zamontować pod drewnianymi półkami.

Nowoczesne meblościanki różnią się od tych sprzed kilkunastu lat

Co trzeba wziąć po uwagę wybierając meblościankę

Wybierając nowoczesną meblościankę rozważ dodanie kombinacji otwartych półek i zamkniętych szafek, aby móc ukryć mniej atrakcyjne przedmioty za zamkniętymi drzwiczkami. Jeśli używasz wolnostojących regałów i meblościanek, dla bezpieczeństwa upewnij się, że są one odpowiednio przymocowane do ściany. Możemy bez problemów znaleźć odpowiednią meblościankę dobraną do wielkości pomieszczenia, bez względu na to czy interesuje nas wysokość oraz szerokość 150 centymetrów czy ponad dwa metry.

Głębokość meblościanki zależy od twoich potrzeb w zakresie przechowywania oraz miejsca w pomieszczeniu. Zastanów się, co będziesz przechowywać w meblach, zanim dokonasz zakupu. Większość nowoczesnych meblościanek ma głębokość od 20 cm do 60 cm, ale lepiej jest wybrać taki regał, który zapewni więcej miejsca do przechowywania. Regały drewniane i metalowe są popularnym materiałem do produkcji wysokiej klasy nowoczesnych mebli. Możesz zdecydować się na półki otwarte lub zamknięte szafki do przechowywania.

Dobry regał powinien być mocny i oferować różnorodne sekcje, które pozwolą ci zorganizować przechowywane przedmioty w najlepszy możliwy sposób. Nowoczesne meblościanki kupisz w sklepie online na stronie https://www.edinos.pl/mebloscianki-nowoczesne. Szerokość, głębokość i wysokość będą się różnić w zależności od liczby potrzebnych półek w meblościance, dlatego nie zapomnij wziąć pod uwagę potrzebnych wymiarów oraz dostępnego miejsca w pokoju.