5 min 4 lata

Nikt nie lubi kupować samochodu.

Trudno pojąć, jak wiele opcji jest dostępnych, jeśli chodzi o zakupy samochodów. W tym artykule omówimy wszystkie rzeczy, które musisz wiedzieć, aby zakupy samochodowe przebiegały sprawnie.Przed zakupem nowego pojazdu musisz być świadomy swoich potrzeb. Ile pieniędzy chcesz wydać? Ilu pasażerów będzie w samochodzie? Jakiego przebiegu gazu szukasz? Czy chcesz czterodrzwiowy pojazd, czy coś nieco mniejszego? Zrób listę tego, czego chcesz i zabierz ją ze sobą, aby odświeżyć swoją pamięć.Ustal budżet przed wyjazdem na zakupy samochodowe, aby mieć świetne pojęcie o tym, co znajduje się w Twoim przedziale cenowym. Postaraj się trzymać w granicach swojego budżetu. Jeśli musisz przekroczyć, kwota, którą przekroczysz, nie powinna być tak znacząca, że ​​wpakuje Cię w kłopoty finansowe.Nie zapomnij sprawdzić kosztu części do pojazdu przed jego zakupem. Niektóre samochody, zwłaszcza importowane, kosztują znacznie więcej w utrzymaniu niż inne. Zbadaj koszt części, które często się zużywają, takich jak opony, hamulce i pióra wycieraczek szyby przedniej. Zbadaj również koszt alternatorów, świec zapłonowych i innych elementów silnika.Zanim udasz się do salonu, zastanów się, jakiego rodzaju samochodu lub ciężarówki chcesz. Internet jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań, pomagającym znaleźć samochód, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej rodziny. Przejście przez ten proces daje również wgląd w koszt rodzaju samochodu, który chcesz, abyś wiedział, ile powinieneś zapłacić w salonie.Nie wyłączaj się z samochodu, ponieważ jest używany. Większość ludzi nie chciałaby niczego więcej, jak tylko kupić nowy, lśniący samochód. Ale czy jest to naprawdę możliwe w twojej sytuacji finansowej? Wiele używanych samochodów jest w porządku i nie złamie kręgosłupa tak bardzo, jak nowy samochód.Dowiedz się, ile mil na galon pokonuje Twój samochód. Na przykład możesz pomyśleć, że duży silnik V-8 w połączeniu z pakietem holowniczym to świetny pomysł. Chociaż fajnie jest mieć taką możliwość w swoim pojeździe, czy jest to coś, co jest dostępne do całorocznego użytku?Sprawdź ceny rozliczeniowe przed oddaniem starszego pojazdu. Jeśli planujesz sprzedać swój obecny pojazd, aby zbliżyć się do ceny zakupu nowego, uzbroj się w odpowiednią wartość z wyprzedzeniem. Sprawdzanie cen online lub korzystanie z Kelley Blue Book. Upewnij się tylko, że sprawdzasz cenę hurtową, a nie detaliczną.Badania są kluczem do bycia szczęśliwym posiadaczem samochodu. Strefa Biznesu - Prowadź biznes razem z nami!

Mając na uwadze budżet i listę samochodów, które chcesz, możesz zacząć zastanawiać się, który pojazd jest dla Ciebie odpowiedni.

Powinieneś być świadomy wszelkich negatywnych raportów dotyczących pojazdów, o których myślisz. Poznaj jego oceny bezpieczeństwa i wartość, aby pomóc Ci wynegocjować dobrą cenę.Pamiętaj, że sprzedawcy samochodów mają do spełnienia pewne miesięczne limity. Skorzystaj z tego systemu robiąc zakupy samochodowe w ostatnich dniach miesiąca. Sprzedawcy, którzy mają do spełnienia kwoty, są chętni do kolejnej sprzedaży. Pozwala to na nieco większe pole manewru w negocjacjach cenowych.Jako dealer niech mechanik przyjrzy się samochodowi. Wybierz uczciwego mechanika o dobrej reputacji. Nigdy nie pozwól, aby sprzedawca zaproponował Ci mechanika. Dobry mechanik da znać w jakim stanie jest samochód.Jesteś kobietą kupującą samochód, nigdy nie zgadzaj się na współpracę ze sprzedawcą, który traktuje cię protekcjonalnie. Niektórzy sprzedawcy będą próbowali wykorzystać kupujących kobiety i zaoferować im nieuczciwe ceny lub warunki finansowania. Nie tak powinno wyglądać Twoje doświadczenie w kupowaniu samochodu. Jeśli tak, odwiedź innego dealera.Nie zawsze łatwo jest znaleźć pojazd, który spełnia Twoje oczekiwania i potrzeby bez przekraczania budżetu. Wchodząc do salonu z wiedzą, masz pewność, że odniesiesz sukces. Wykorzystaj te pomysły podczas następnej przygody z zakupami samochodów. Umowa, którą dostajesz, może cię zaszokować.