5 min 3 lata

Kiedy wybierasz się na kemping, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, aby być w pełni przygotowanym.

Jest wiele firm i sklepów, które będą próbowały sprzedać Ci najdroższy sprzęt na Twoje potrzeby kempingowe, ale nie powinieneś ich słuchać. Istnieje niedrogi sprzęt kempingowy, a ten artykuł pokaże Ci, co to jest i jak go znaleźć.Kiedy wybierasz się na kemping, szukasz schronienia przed zachodem słońca. Gdy zapada noc, przygotowywanie jedzenia, znajdowanie drewna i rozbijanie namiotu może być bardzo trudne. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do robienia rzeczy po ciemku. Nie wchodź w taką sytuację, poszukaj odpowiedniego schronienia zanim dojdziesz do tego punktu.Twój śpiwór powinien być odpowiedni do pory roku. Śpiwór przeznaczony na zimowe biwaki sprawi, że będziesz się pocić latem. I odwrotnie, jeśli zabierzesz lekki śpiwór na zimową wyprawę na kemping, przez cały czas możesz czuć się wyjątkowo niekomfortowo. Możesz nawet rozwinąć hipotermię lub odmrożenia, jeśli jest bardzo zimno.Te duże, kolorowe plastikowe pojemniki do przechowywania stanowią doskonałe miejsce do przechowywania i porządkowania całego sprzętu kempingowego. W domu trzymaj go w szafie lub garażu, a tuż przed wyjazdem na kemping włóż go do bagażnika. Powinien być szczelny, suchy i łatwo dostępny.Woda jest bardzo ważna podczas biwakowania. Podczas biwakowania na kempingu powinno być pod dostatkiem wody, ale na szlaku trzeba będzie mieć ją ze sobą. Jeśli wybierasz się na duże odległości, prawdopodobnie powinieneś nosić tabletki z jodem, aby zdezynfekować każdą wodę, którą znajdziesz przed wypiciem. Uważaj, czerwonka może być śmiertelna.Przynieś plastikowy worek na śmieci i wrzuć do niego brudne pranie swojej rodziny. Dzięki temu przedmioty nie mieszają się z czystą odzieżą. Ułatwia to również wygodę po powrocie do domu. Wskazówki i techniki dla najbardziej udanej wyprawy kempingowej w historii

Możesz po prostu wrzucić torbę do pralki i natychmiast rozpocząć pracę.Dowiedz się, co jest dostępne w okolicy Twojego kempingu.

Możesz mieć szczęście i przez cały czas mieć piękną pogodę. Jednak możesz również napotkać niesprzyjającą pogodę. Przygotuj plan awaryjny na wypadek, gdybyś potrzebował dywersji. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz dzieci, ale dorośli też potrzebują trochę rozrywki!Jeśli chodzi o dzieci, pakowanie w nadmiarze jest lepsze niż niedopakowanie. Na kempingu może być bałagan. Brud i kurz są dla dzieci jak magnesy. Twoje dzieci mogą stać się brudne w miarę upływu dnia. Nie chcesz przerywać ich zabawy, w końcu to radość z biwakowania; ale miej dla nich dodatkowe ubranie. Przygotuj się z wyprzedzeniem!Zrób listę rzeczy, które musisz zabrać ze sobą przed wyjazdem na kemping. Możesz myśleć, że jesteś świetny w pakowaniu, ale nic nie jest gorsze niż przebywanie w środku lasu i uświadomienie sobie, że zapomniałeś leków na alergię. Usiądź i stwórz obszerną listę wszystkiego, czego możesz potrzebować na tydzień przed wyjazdem na kemping.Jeśli jesteś nowy na kempingu, będziesz chciał przybyć na kemping wcześnie. Powodem tego jest to, że będziesz nowy na kempingu i zasadach, a to cię spowolni. Nie chcesz utknąć w rozbijaniu obozu po zmroku, więc przyjedź trochę wcześniej niż zwykle.Następnym razem, gdy zdecydujesz się na wyjazd na kemping, nie daj się zwieść reklamom i żargonowi sprzedażowemu sklepów i firm. Nie daj się nabrać na rozbicie banku w celu zakupu sprzętu kempingowego. Skorzystaj z tego artykułu, aby uzyskać niezawodny i niedrogi sprzęt kempingowy, którego potrzebujesz i baw się dobrze.